Oryginalne pomysły na prezent dla niej

Zbliżają się święta, a wraz z nimi gorączka poszukiwań prezentów pod choinkę, dla znajomych, rodziny, chłopaka, dziewczyny. Szukamy czegoś nietypowego, a zamysł jest jeden: musi się spodobać.

Dzisiaj skupię się na płci pięknej (w poszukiwaniu prezentów dla mężczyzny warto zajrzeć tu http://healthygirl.pl/trendy/prezenty-dla-niego/) Jeśli nie mamy pomysłu na prezent i nie chcemy, aby kolejny raz były to nietrafione perfumy może postawmy na….

1. Kapcie!

Ale nie byle jakie!

Wyobraźcie sobie kapcie, które zawsze pięknie pachną. Niemożliwe? A jednak! Dostałam je w prezencie i od razu przypadły mi do gustu. Te cudeńka można dostać za ok 50zł. Polecam!

prezent na święta

2. Gadający pilot do sterowania mężczyzną

Kiedyś słyszałam o wersji męskiej tego urządzenia. Pomysł bardzo oryginalny i nie trzeba będzie tracić czasu na proszenie się o wyrzucenie śmieci:) Brzmi świetnie:) Tylko czy Wasz mężczyzna okaże się podatny na takie programowanie? Jeśli nie – trzeba wymienić mu baterie 😉

3. Choinka (bądź inne drzewko), która sama rośnie

Osobiście uwielbiam tego typu oryginalne prezenty z duszą. Wręcz bliskiej Ci osobie małą choinkę do własnoręcznej uprawy w doniczce i obserwujcie razem jak rośnie i promieniuje zapachem zimowego lasu w mieszkaniu.

4. Wygrawerowana biżuteria

Pomysł na prezent sprawdzony, zawsze cieszy. Doprawienie pięknej biżuterii własnym wyznaniem czy życzeniem wyraża więcej niż tysiąc słów;) Już za niewielkie pieniądze możemy sprawić komuś tak oryginalną biżuterię, wiele serwisów internetowych, np. allegro oferuje bardzo ciekawe wzory do wykonania w kilka dni.

168d10af9b43cdc2a7bad7b9e1f3fb6b.jpg

5. Gorące kamienie do masażu

W pięknie zapakowanym woreczku znajdują się kamienie różnej wielkości, które po podgrzaniu dostarczą zmysłowych wrażeń. Wystarczy rozłożyć je na jej ciele i cieszyć się efektem. Gorące kamienie to także ciekawy i oryginalny prezent dla bliskiej osoby. Cena od 35zł.

pomysły na prezent

6. Kolacja w ciemności

Wiele miast oferuje w swoich restauracjach tzw. “dine in the dark”- czyli kolację w zupełnej ciemności, na której możemy cieszyć się wraz z bliską osobą wyszukanymi smakami i aromatami. Jeśli chcemy, aby to nie było kolejne zwykłe wyjście polecam sprawdzić! Ciekawa alternatywa.

Obraz znaleziony dla: dine in the dark katowice opinie

Mam nadzieje, że ten tekst Was zainspiruje. a Wy jakie macie pomysły na prezent?