Jak szybko schudnąć po świętach?

W trakcie świąt często pozwalamy sobie na więcej. Kiedy sięgamy po kolejną szklankę mięty nasz organizm daje nam wyraźne sygnały, że pora powiedzieć stop tłustym potrawom i zacząć oczyszczanie.

Od czego zacząć?

1. Dieta oczyszczająca, opierająca się na sokach

Najlepiej trwająca 2-5 dni. Nasz organizm w tym czasie pozbędzie się wszystkich toksyn. Jest to najpopularniejszy i najzdrowszy sposób nie tylko na szybkie zrzucenie poświątecznych kilogramów, ale również na piękną cerę, włosy i paznokcie. Mamy tak szeroki wybór możliwości mieszania ze sobą składników, że ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Oto przykład takiego koktajlu – prawdziwa witaminowa bomba!

jak szybko schudnac

Zielony Detoks:

Składa się z przeważającej ilości zielonych warzyw:

Składniki:

2 marchewki

kilka liści jarmuża

seler

szpinak

rzepa

pół pietruszki

pół cebuli

ząbek czosnku

Sposób przygotowania:

Zmiksować warzywa w sokowirówce, dodać troszkę wody. Smacznego!

Całe mnóstwo takich koktajli znajdziemy na tematycznych blogach i portalach, więc warto poszukać inspiracji.

2. Czym się wspomóc?

W jednym z poprzednich postów pisałam o magicznej mocy olejów, które są wspaniałą alternatywą dla chemicznych tabletek i pomagają w walce z grypą i przeziębieniem. Link tutaj: http://healthygirl.pl/zdrowie/jak-szybko-wyzdrowiec/. Tym razem proponuję olej, który nie tylko pomaga na odporność, ale także znacznie przyśpiesza przemianę materii i sprawia, że mamy cały dzień poczucie sytości.

O jaki olej chodzi?

odchudzanie

Olej z ostropestu

Olej z ostropestu ma wiele cennych właściwości, ale ja skupię się tutaj na jego właściwościach odchudzających. Olej ma bardzo korzystny wpływ na wątrobę.

Zawarte w nim substancje przyśpieszają spalanie kalorii i redukcję tkanki tłuszczowej. Składniki mineralne wpływają pozytywnie na jędrność skóry, przez co niweluje problemy estetyczne u ludzi, którzy już zgubili kilogramy.

U mnie spisuje się rewelacyjnie. Marka oleju jest nieistotna, mamy ich szeroki wybór w aptekach, natomiast ważne jest to, aby był tłoczony na zimno. Wystarczy 2 razy dziennie duża łyżka stołowa takiego oleju i już po kilku dniach odczujemy różnicę.

Jeśli próbowaliśmy już wielu diet i chcemy zapomnieć o suplementach w tabletce, warto rozważyć przeproszenie się z sokowirówką, zaprosić do swojego domu więcej warzyw i owoców oraz wspomóc dodatkowo olejem z ostropestu.

Efekty Was zaskoczą:)

 

Próbowaliście?